Instruktorzy

Michał Skóra

Michał Skóra

instruktor

Lubi swoją pracę, przede wszystkim ze względu na kontakt z ludźmi. Według niego, każdy kursant powinien mieć wewnętrzne poczucie zadowolenia z odbytego kursu. Cechuje go cierpliwość i tolerancja do błędów popełnianych przez kursantów. Posiada prawo jazdy kat. B, C, C+E, D.
Kontakt tel. 515 364 664

Robert Grela

właściciel, kierownik ośrodka

Robert Grela

Instruktor i wykładowca od 2001 roku. Uwielbia swoją pracę, w której jest oceniany jako fachowiec. Dzięki swojemu miłemu usposobieniu oraz umiejętnościom dydaktycznym oszczędza swoim kursantom wielokrotnego podchodzenia do egzaminu. Nobilitacją dla niego jest wysoka “zdawalność” oraz satysfakcja klientów z jakości szkolenia w jego ośrodku. Jego pasją jest pływanie, w którym może pochwalić się licznymi sukcesami na arenie krajowej. Oprócz tego jest pasjonatem rekreacyjnej jazdy na rowerze, fotografii oraz programu Top Gear.

Szymon Figiel

instruktor

Szymon Figiel

Statystyki pokazują skuteczność metod i zaangażowanie Szymona. „Zdawalność” praktyki utrzymuje w każdym roku zdecydowanie powyżej średniej “krakowskiej” np. w roku 2013 było to 46,3%. Taki procent egzaminów praktycznych osób przez niego szkolonych zaliczyło pozytywnie (średnia w Krakowie to ok. 30%), co oznacza że średnio kursant zdaje praktycznie za drugim podejściem. Wynik ten czyni go jednym z najskuteczniejszych instruktorów w naszym mieście.
Kontakt tel. 508 25 64 35

Dawid Grzywacz

instruktor

Dawid Grzywacz

Magister Zarządzania Bezpieczeństwem, uchodzi za instruktora bardzo wymagającego i dokładnego. Jednocześnie jest anielsko cierpliwy i potrafi powtarzać trudne manewry aż do upadłego. W trakcie szkolenia skupia się na solidnym przygotowaniu kursanta do samodzielnej jazdy. Kierowca wychodzący spod jego skrzydeł jeździ nie tylko bezpiecznie ale i płynnie, dzięki czemu Dawid jest bardzo chwalony i polecany przez wszystkich swoich kursantów bez wyjątku. Nowi kursanci już podczas pierwszych zajęć zwrócą uwagę na jego wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm.
Wolne chwile spędza aktywnie poza miastem.

Łukasz Bednarz

instruktor